„Net pačiai ištaigingiausiai aprangai būtinas nors lašelis kvepalų. Tik jie suteiks jam užbaigtumo ir tobulumo, o jums pridės šarmo ir žavesio“.

Yves’o Saint Laurent’o

Arabijos šalys, jų kultūra bei gyvenimo būdas dažnam lietuviui yra intriguojantys ir mįslingi, apipinti įvairiausiais stereotipais, vis dar nepažinti ir paslaptingi. Bet žinome, kad geriausi parfumerijai naudojami ingredientai išgaunami būtent Rytų šalyse. Rytiečių perfumeriai su visišku atsidavimu kuria egzotiškus ir be galo turtingus aromatais kvepalus. 

Paskutiniu metu nišinės parfumerijos kūrėjai vis dažniau ir dažniau atsisuka į Rytus. Galbūt todėl, kad yra sunku pranokti rytiečius parfumerius, kurių genetinė istorija užkoduota kvepalų kūrybai.

Visi geriausi parfumerijai naudojami ingriedientai, būtent išgaunami rytų šalyse. Parfumerijai naudojami pagrindiniai rytietiškų kvepalų komponentai, tokie kaip ambra, oudas, muskusas, šafranas, vaisių bei gėlių natūralūs aromatai.

Aliejaus pagrindu sukurtiems kvepalams – kaip geram vynui ar konjakui – svarbu gamybos tradicijos ir jo išlaikymas. Kad pilnai atsiskleistų, kai kurie parfumuoti aliejai yra laikomi net daugiau nei 20 metų. Aliejiniai kvepalai dažnai naudojami kaip pagrindas, naudojant purškalus ir kuriant kvapų miksus.

Magiški šių dienų kvapų eliksyrai, apjungiantys aukštosios parfumerijos pasaulį su Arabijos tradicijomis ir magija.
Tai parfumerija garsėjanti kokybe, kvapų kompozicijomis, puikiu dizainu ir skleidžiamu aromatiniu šleifu.

Garantuojame kokybę ir kad mūsų parduotuvėje įsigysite tiktai originalius, nurodyto arabijos gamintojo kvepalus.

Kvepalai pagaminti garsių parfumerijos gamintojų Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Bahreine, Dubajuje ir kt., turintys sertifikatus.
Kvepalai pagaminti garsių parfumerijos gamintojų Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Bahreine, Dubajuje ir kt., turintys sertifikatus.

Klientų aptarnavimo kokybė tai mūsų pati svarbiausia veiklos dalis-kiekvienas klientas mums labai svarbus !!!